Chciałbyś zbudować lub przebudować dom/swoją firmę,  i nie wiesz jak się do tego zabrać, jakie dokumenty przygotować i  jakie środki  zgromadzić na inwestycje?
 
Skorzystaj z naszych usług.
 
Wybierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania i przeprowadzimy bezpiecznie przez wszystkie etapy twojej inwestycji.
Budowanie to nasza pasja, każdy zaprojektowany budynek to cząstka naszego zawodowego życia.
 
 Oto jak działamy:
1. Umawiasz się z nami na konsultacje.
2. Wspólnie pracujemy nad koncepcją budynku.
3. Po zaakceptowaniu koncepcji architekt wykonuje projekt budowlany.
4.Pomagamy Ci uzyskać wszelkie potrzebne zezwolenia.
5. Sprawujemy nadzory autorskie nad poprawnością budowy budynku.

 

 

Projektowanie architektoniczno-budowlane obiektów budowlanych, ich przestrzennego otoczenia, wnętrz oraz nadzór nad procesem administracyjnym i ich realizacją.

 

Zapewniam indywidualne podejście do każdego zadania projektowego oraz stałą współpracę z klientem na każdym etapie zakładanej inwestycji. Pracę dzielimy na trzy podstawowe etapy:

 projekt
Praca rozpoczyna się wspólnym z inwestorem doprecyzowaniem programu funkcjonalno-użytkowego i określeniem zakresu opracowania, następnie wykonujemy koncepcję architektoniczną która musi zaostać zaakceptowana przez inwestora.
Na jej podstawie wykonujemy projekt budowlany ze wszystkimu niezbędnymi opiniami i uzgodnieniami. Pracę nad częścią projektową kończy szczegółowy wielobranżowy projekt wykonawaczy zawierający wszelkie niezbędne rysunki detali wykonaczych, opisów specjalistycznych technologii  i kosztorysów.

urząd
Po wykonaniu projektu budowlanego i otrzymaniu pełnomocnictwa zapewniam opiekę i obsługę procesu  uzyskania decyzji administracyjnych związanych z przedmiotową inwestycją.
 
 
 
 

 

budowa
Praca nad projektem nie kończy się na wykonaniu opracowania projektowego i uzyskania decyzji pozwolenia na budowę. Oferuję sprawowanie nadzorów autorskich nad poprawnością wykonywania prac oraz wdrażaniem ulepszeń i zmian na budowie.
Współpracujemy ze sprawdzonymi i rzetelnymi wykonawcami.
 

 

Poszczególne etapy mogą ulec zmniejszeniu lub zwiększeniu z zależności od wymagań administracyjnych lub życzeń inwestora.
.